Všetko čo potrebujete vedieť pred návštevou nášho salóna…

1. Rezervujte si termín na skúšku šiat

Skúšanie svadobných šiat bude prebiehať od Januára 2024. O spustení rezervačného systému vás budeme informovať.

Vaše svadobné šaty si rezervujte vopred 3 – 9 mesiacov pred svadbou.

V prípade tehotných neviest odporúčame 1 mesiac pred svadbou.

V prípade kúpy šiat na objednávku sú dodacie lehoty 2-10 mesiacov. Presná informácia vždy na vyžiadanie.

Termín skúšky šiat si rezervujte telefonicky na čísle

0915 980 202

alebo aj prostredníctvom emailu info@janveil.sk, prípadne cez naše sociálne siete IG/FB.

Skúška šiat je súkromná a trvá cca 60 minút. Skúška svadobných šiat je spoplatnená poplatkom 30€ ale iba v prípade, že si šaty na skúške nerezervujete.

2. Príprava a ide sa skúšať!

Pred skúškou nám veľmi pomôže, ak si prezriete z našej web stránky ponuku svadobných šiat a vyberiete si z nej modely šiat, ktoré by ste si radi vyskúšali. Ak však nemáte predstavu, čo by sa vám páčilo a hodilo, spoľahnite sa na nás – s výberom vám poradíme. V našom salóne máte možnosť vyskúšať si 5-6 modelov šiat a v závere sa vždy vrátime k tým, ktoré Vás najviac zaujali. Veľmi oceníme, ak na skúšku prídete hygienicky pripravené (osprchované), s ľahkým make-upom (ktorý sa neobtrie o šaty) a spodným prádlom telovej farby.

3. Vybrali ste si šaty...platobné podmienky

Ak ste našli svoje vysnené šaty, môžete si ich u nás prenajať alebo kúpiť.

V prípade prenájmu svadobných šiat je platba rozdelená na dve časti. Prvá časť-rezervačný poplatok (400€) a druhá časť, ktorá predstavuje doplatenie dohodnutej ceny za prenájom svadobných šiat, ktorá sa dopláca pri prevzatí svadobných šiat. Rezervačný poplatok je nevratný. V prípade, ak by ste potrebovali zmeniť termín svadby, rezervačný poplatok vám presunieme na zvolený náhradný termín. Ceny za prenájom šiat sa pohybujú od 550-1000€ v závislosti od modelu šiat.
V prípade kúpy svadobných šiat Vám objednáme čisto – nový model šiat na mieru. Platba je rozdelená na dve časti. Záloha za svadobné šaty
(50% z kúpnej ceny) a doplatenie zvyšnej ceny (zvyšných 50%). Doba dodania je v závislosti od modelu a značky šiat 2-10 mesiacov. Predajné ceny za svadobné šaty sa pohybujú od 900-1500€.
V salóne máte možnosť aj priameho odkúpenia niektorých modelov svadobných šiat za zvýhodnené ceny v prípade, že daný model nie je aktuálne rezervovaný žiadnou nevestou. O  tejto možnosti sa vždy informujte priamo v salóne.
 
Platiť sa dá u nás len v hotovosti.

4. Šaty vám upravíme presne na mieru!

V prípade výberu šiat z nášho salóna vám šaty upravíme v cene prenájmu aj kúpy šiat presne na mieru.

V prípade prenájmu šiat prichádza nevesta na záverečné meranie v týždeň svadby (väčšinou v pondelok ráno). Nevesta si so sebou prinesie topánky, ktoré bude mať na sebe v deň svadby. Profesionálna krajčírka Vás pomeria, zašpendlí a šaty si odnášate v deň podľa individuálnej dohody upravené a zabalené. Šaty nám naspäť donesiete najbližší pondelok po svadbe, prípadne podľa individuálnej dohody.

V prípade kúpy svadobných šiat Vám šaty upravíme v termíne podľa vzájomnej dohody. Šaty si od nás odnášate upravené a zabalené.

5. Vrátenie šiat po svadbe

Šaty nám vraciate v obale, v ktorom sme Vám ich odovzdali aj so všetkými doplnkami, ktoré ste mali od nás prenajaté. Šaty pred vrátením nijakým spôsobom nečistite ani do nich mechanicky nezasahujte. Pri vrátení kontrolujeme stav šiat a prípadné poškodenia. V prípade poškodenia, ktoré sa dá opraviť sa stanovuje individuálny doplatok od 50-200€. V prípade silného ale odstrániteľného znečistenia sa platí doplatok 50€. V prípade neodstrániteľného znečistenia, rozsiahleho prepálenia šiat alebo neopraviteľného poškodenia sa platí zmluvná pokuta do výšky kúpnej ceny šiat, ktorá je individuálne určená v zmluve o prenájme šiat.

na skúške sa o Vás stará Janka 🙂