Referencie

Eva S.

Dobrý deň!

Ako som sľúbila, posielam foto 😊.

Petra

Lukrécia

Dobrý večer, posielam Vám pár fotiek z nášho svadobného dňa 🙂 .

Ďakujem ešte raz, šaty zožali veľký úspech. Bola som veľmi spokojná s príjemným, profesionálnym prístupom, ale aj s výberom šiat aké v salóne máte. Krásne, moderné modely. Určite môžem len odporúčať všetkým budúcim nevestám 🙂 .

Lucia

Dobrý deň posielam pár foto v krásnych šatách z Vášho salóna. Som rada, že pri výbere šiat som objavila Váš salón. Máte nádherné modely a každá budúca nevesta si má z čoho vyberať 😉. Ďakujem za príjemný prístup a ochotu vo všetkom poradiť, aby som sa v šatách cítila ako pravá princezná ❤😍.

Megi

Dobrý deň, posielam zatiaľ len mobilové fotky z nášho dňa ❤ . Šatočky mali obrovský úspech, páčili sa aj ženíchovi a každému jednému hosťovi, tak ďakujem ešte raz 🙂

Margaréta

Dobrý večer, tak sľúbila som vám nejaké tie fotky zo svadby. Ďakujem vám ešte raz veľmi pekne, budem vás len odporúčať bola som maximálne spokojná ❤…nech sa vám darí.

Maťa K.

Krásny salón, obrovský výber šatočiek, určite si vyberie každá nevesta 🙂 príjemná atmosféra a veľmi milá a ochotná slečna, ktorá nám výber šatočiek spríjemnia 🙂 odporúčam každej neveste 🙂

Monika E. K.

Z celého srdiečka ďakujeme za úžasný prístup,nádherný salón príjemné prostredie,skvelú obsluhu a krásne šaty,ktoré sme vybrali. Radosť neskutočná,už sa tešíme na deň D.