Referencie

Alexandra

Lourdes

Janka

Radka

Simonka

Anička

Michaela

Lucka

Dobrý deň,

síce o 4 mesiace neskôr, ale ešte raz sa Vám chcem poďakovať za krásne svadobné šaty 🤗. Som veľmi rada, že som sa odhodlala zmeniť prvé vybraté šaty a išla som, kam ma srdce ťahalo od samého začiatku – k Vám do prekrásneho salónu. A tam boli moje vysnívané svadobné šaty 🥰.

Ďakujem Vám aj za poradenie, ste veľmi milá a máte super profesionálny prístup 👍. Posielam pár fotiek!

Iva

Dobrý deň,

posielam pár fotiek v šatočkách od vás. Cítila som sa v nich úžasne ❤. Najradšej by som v nich chodila hocikedy po byte 😂. Ste super 😊!

Ďakujem ☺☺

Viki

Dobrý večer, posielam fotky zo svadby 😊. Šaty mali veľký úspech, aj personál vravel, že dávno tam nemali takú krásnu nevestu a také krásne šaty, aj sa pýtali odkiaľ ich mám 😊..ďakujem veľmi pekne za ne!!!❤ Stále si vravím, že som si nemohla vybrať lepšie 🙂 až mi je ľúto ich posunúť ďalej 😀.

Evka

 Veľmi pekne ďakujem za svadobné šaty 🙂. Bolo to so mnou ťažké, ale vybrali sme tie správne! Šaty sa páčili každému jednému na svadbe 🙂. Posielam pár foto 😊.

Maťa

Nika

Dobrý večer,
posielam Vám zopár fotiek zo svadobného fotenia, ktoré nám poslala naša úžasná fotografka Sonička na ochutnávku 🥰.

Šaty boli (a pre mňa vždy budú) presne ako z mojich vysnívaných predstáv. Dodnes nedokážem tak úplne pochopiť všetky tie súvislosti ako som si tento moj vytúžený model vyslovene privolala k sebe 🥰. Som za ne neskutočne vďačná a šťastná. Rovnako ako za Vás, Vašu pomoc, ochotu, rady a priateľský prístup ♥️.

Patrí Vám jedno obrovské srdečné ĎAKUJEM 🥰.

PS: Šaty by som najradšej zo seba ani nevyzliekla 😅. Také boli pohodlné a krásne 😌.

Teri Benda Hudecová

Veronika V.

 Dobrý deň, ďakujem krásne za šaty 😊 boli nádherné, všetkým sa páčili, dokonca aj kritickému ženíchovi 😄.

Mária G.

Dobrý deň, chcem sa aspoň takto dodatočne poďakovať za svadobné šaty, ktoré ste mi spostredkovali. Ďakujem za ústretovosť a priateľský prístup pri výbere a skúškach. Ostávajú mi milé spomienky aj z príprav na deň D 🙂 Šaty zožali veľký úspech, všetkým sa veľmi páčili a ja som sa v nich cítila výborne. Posielam niekoľko fotiek a prajem veľa spokojných nevestičiek😌😌

Lea

Pekný deň prajem!

Zasielam pár profi fotiek vo vašich úžasných šatách 😇 a ešte raz ďakujem, že som sa vo svoj výnimočný deň cítila ako kráľovná 👰.

Denisa

Ahoj Janka, v šatách som sa cítila veľmi pohodlne celú svadbu. Bála som sa, že sa mi bez kruhu bude ťažšie tancovať, ale ani raz som si ich nepristúpila a vôbec mi sukňa pri chôdzi nezavadzala. Veľmi som spokojná. Ďakujem za rady pri výbere šiat 😊.

Janka

Ahoj Jani, tešila som sa zo šiat ako malá lebo sa tak krásne točili…Bol to úžasný a jedinečný deň aj vďaka šatám od teba. Cítila som sa v nich úžasne a tým, že to nebola typická biela farba, tak som sa do nich zaľúbila na prvý pohľad a aj závoj bol krásne trblietavý.

Barbara S.

Maximálna spokojnosť s týmito prenádhernými šatočkami ❤.

Ľahučké, skvelé na postave, jednoduché a pritom honosné. Odporúčam všetkými 10-timi. Je to láska na prvý pohľad 😍.

Eva S.

Dobrý deň!

Ako som sľúbila, posielam foto 😊.

Petra

Lukrécia

Dobrý večer, posielam Vám pár fotiek z nášho svadobného dňa 🙂 .

Ďakujem ešte raz, šaty zožali veľký úspech. Bola som veľmi spokojná s príjemným, profesionálnym prístupom, ale aj s výberom šiat aké v salóne máte. Krásne, moderné modely. Určite môžem len odporúčať všetkým budúcim nevestám 🙂 .

Lucia

Dobrý deň posielam pár foto v krásnych šatách z Vášho salóna. Som rada, že pri výbere šiat som objavila Váš salón. Máte nádherné modely a každá budúca nevesta si má z čoho vyberať 😉. Ďakujem za príjemný prístup a ochotu vo všetkom poradiť, aby som sa v šatách cítila ako pravá princezná ❤😍.

Megi

Dobrý deň, posielam zatiaľ len mobilové fotky z nášho dňa ❤ . Šatočky mali obrovský úspech, páčili sa aj ženíchovi a každému jednému hosťovi, tak ďakujem ešte raz 🙂

Margaréta

Dobrý večer, tak sľúbila som vám nejaké tie fotky zo svadby. Ďakujem vám ešte raz veľmi pekne, budem vás len odporúčať bola som maximálne spokojná ❤…nech sa vám darí.

Maťa K.

Krásny salón, obrovský výber šatočiek, určite si vyberie každá nevesta 🙂 príjemná atmosféra a veľmi milá a ochotná slečna, ktorá nám výber šatočiek spríjemnia 🙂 odporúčam každej neveste 🙂

Monika E. K.

Z celého srdiečka ďakujeme za úžasný prístup,nádherný salón príjemné prostredie,skvelú obsluhu a krásne šaty,ktoré sme vybrali. Radosť neskutočná,už sa tešíme na deň D.