Referencie

Klaudia

Karolína

Dobrý deň, tak už konečne sme sa dočkali fotiek a ešte raz Ďakujem za šaty boli neskutočne úžasné, každému sa veľmi páčili a dôležité je, že ja som sa v nich cítila neskutočne super ❤ ĎAKUJEM ❤ tak zopár posielam.

Soňa

Dobrý deň.

Ďakujem Vám veľmi pekne za krásne šaty, skvelý prístup a určite Vás budem odporúčať aj ďalším nevestám v mojom okolí.

Posielam pár fotiek 😊.

Monika

Konečne máme svadobné fotky 😍 tak vám posielam pár 🥰 ešte raz vám Ďakujem za úžasné šaty, cítila som sa v nich neskutočne dobre ❤.

Emília

Dobrý deň, chcela by som sa vám ešte raz poďakovať za krásne svadobné šaty 🙂 posielam zopár fotiek, pri svetlách sa krásne ligotali 🙂.

Kika

Monika

Kristína

Veronika

Ďakujem za najkrajšie svadobné šaty💕. Posielam pár fotiek zo svadby 😇.

Alenka

Dobré ráno, Janka, pred hodinkou nám svadba skončila a musím Vám napísať, že na ,,moje-vaše“ šaty boli tie najlepšie ohlasy. Cítila som sa v nich príjemne a mali ste pravdu aj so závojom, že sa na slnku nádherne trblietka.

Ďakujem!

Alexandra

Dobrý deň, posielam fotky zo svadby a svadobného fotenia.

Hneď ako som si šaty prvýkrát v salóne vyskúšala, tak som vedela, že sú tie pravé. Cítila som sa v nich výnimočne, presne tak, ako sa má cítiť každá nevesta. Keď ma videl môj manžel prvý raz, tak bol dojatý, veľmi som sa mu páčila. Šaty sú prekrásne, rafinované a nežné. Som rada, že som si vybrala práve tieto.

Ďakujem za profesionálny prístup a ústretovosť. 🙂

Alenka

Dobrý deň, posielam fotky zo svadobného dňa 🙂 šaty zožali obrovský úspech 🙂.

Nora

Dokonale šaatyyyyy🤗🤗🤗🤗 ešte raz ďakujeem.

Niki

Ďakujem ešte raz. Bola som neskutočne spokojná, nádherné šaty, každý chválil 😍❤ a váš prístup bol úžasný. Budem vás určite odporúčať  všetkým budúcim nevestám 🙂.

Lenka

Dobrý večer posielam Vám pár našich fotiek 😊. Ďakujem veľmi pekne za krásne šaty 😊❤.

Jaroslava

Dobrý deň, posielam fotky šiat. Šaty boli krásne.

Hrnka

Ďakujem krásne za šaty, bola som veľmi spokojná 🤗.

Barborka

Príjemný dobrý deň. Chcela by som sa Vám zo srdca poďakovať za služby vo Vašom salóne. Bola to láska na prvý pohľad. Svadobné šaty Paris mi padli do oka už na fotografiách na Vašom instagrame a utvrdilo sa mi to hneď po vyskúšaní u Vás v salóne. Napriek tomu som skúsila ďalšie dva salóny, ale vrátila som sa k tým svojim – prvým. Spĺňali všetko, čo som od svojich svadobných šiat očakávala – jednoduché a pritom iné. Taktiež mi u Vás padli do oka náušničky, ktoré nádherne ladili so šatami. Pridávam aj fotografie z nášho svadobného dňa. Ešte raz Vám za všetko ďakujem a prajem veľa, veľa takých spokojných neviest, ako som bola aj ja.

 

Ľubica

Dobrý večer, ešte raz ďakujem za krásne šatočky, dúfam, že ešte potešia veľmi veľa neviest tak, ako mňa.🤗

Nikoleta

Dobrý deň.
Posielam fotky v šatách🤍. Krásne boli 🤗, ďakujem!

Lenka

Dobrý deň. Šatky boli neskutočne pohodlné. Aj tehotné bruško bolo v nich veľmi spokojné. Cítila som sa ako ,,neberte nám princeznú,,!

Prístup vo vašom salóne bol na vysokej úrovni. Užila som si náš deň aj vďaka šatkám od vás na maximum 🤍.
Ďakujeme!

Katka

Miška

Nicolette

Karin

Saška

Alexandra

Lourdes

Janka

Radka

Simonka

Anička

Michaela

Lucka

Dobrý deň,

síce o 4 mesiace neskôr, ale ešte raz sa Vám chcem poďakovať za krásne svadobné šaty 🤗. Som veľmi rada, že som sa odhodlala zmeniť prvé vybraté šaty a išla som, kam ma srdce ťahalo od samého začiatku – k Vám do prekrásneho salónu. A tam boli moje vysnívané svadobné šaty 🥰.

Ďakujem Vám aj za poradenie, ste veľmi milá a máte super profesionálny prístup 👍. Posielam pár fotiek!

Iva

Dobrý deň,

posielam pár fotiek v šatočkách od vás. Cítila som sa v nich úžasne ❤. Najradšej by som v nich chodila hocikedy po byte 😂. Ste super 😊!

Ďakujem ☺☺

Viki

Dobrý večer, posielam fotky zo svadby 😊. Šaty mali veľký úspech, aj personál vravel, že dávno tam nemali takú krásnu nevestu a také krásne šaty, aj sa pýtali odkiaľ ich mám 😊..ďakujem veľmi pekne za ne!!!❤ Stále si vravím, že som si nemohla vybrať lepšie 🙂 až mi je ľúto ich posunúť ďalej 😀.

Evka

 Veľmi pekne ďakujem za svadobné šaty 🙂. Bolo to so mnou ťažké, ale vybrali sme tie správne! Šaty sa páčili každému jednému na svadbe 🙂. Posielam pár foto 😊.

Maťa

Nika

Dobrý večer,
posielam Vám zopár fotiek zo svadobného fotenia, ktoré nám poslala naša úžasná fotografka Sonička na ochutnávku 🥰.

Šaty boli (a pre mňa vždy budú) presne ako z mojich vysnívaných predstáv. Dodnes nedokážem tak úplne pochopiť všetky tie súvislosti ako som si tento moj vytúžený model vyslovene privolala k sebe 🥰. Som za ne neskutočne vďačná a šťastná. Rovnako ako za Vás, Vašu pomoc, ochotu, rady a priateľský prístup ♥️.

Patrí Vám jedno obrovské srdečné ĎAKUJEM 🥰.

PS: Šaty by som najradšej zo seba ani nevyzliekla 😅. Také boli pohodlné a krásne 😌.

Teri Benda Hudecová

Veronika V.

 Dobrý deň, ďakujem krásne za šaty 😊 boli nádherné, všetkým sa páčili, dokonca aj kritickému ženíchovi 😄.

Mária G.

Dobrý deň, chcem sa aspoň takto dodatočne poďakovať za svadobné šaty, ktoré ste mi spostredkovali. Ďakujem za ústretovosť a priateľský prístup pri výbere a skúškach. Ostávajú mi milé spomienky aj z príprav na deň D 🙂 Šaty zožali veľký úspech, všetkým sa veľmi páčili a ja som sa v nich cítila výborne. Posielam niekoľko fotiek a prajem veľa spokojných nevestičiek😌😌

Lea

Pekný deň prajem!

Zasielam pár profi fotiek vo vašich úžasných šatách 😇 a ešte raz ďakujem, že som sa vo svoj výnimočný deň cítila ako kráľovná 👰.

Denisa

Ahoj Janka, v šatách som sa cítila veľmi pohodlne celú svadbu. Bála som sa, že sa mi bez kruhu bude ťažšie tancovať, ale ani raz som si ich nepristúpila a vôbec mi sukňa pri chôdzi nezavadzala. Veľmi som spokojná. Ďakujem za rady pri výbere šiat 😊.

Janka

Ahoj Jani, tešila som sa zo šiat ako malá lebo sa tak krásne točili…Bol to úžasný a jedinečný deň aj vďaka šatám od teba. Cítila som sa v nich úžasne a tým, že to nebola typická biela farba, tak som sa do nich zaľúbila na prvý pohľad a aj závoj bol krásne trblietavý.

Barbara S.

Maximálna spokojnosť s týmito prenádhernými šatočkami ❤.

Ľahučké, skvelé na postave, jednoduché a pritom honosné. Odporúčam všetkými 10-timi. Je to láska na prvý pohľad 😍.

Eva S.

Dobrý deň!

Ako som sľúbila, posielam foto 😊.

Petra

Lukrécia

Dobrý večer, posielam Vám pár fotiek z nášho svadobného dňa 🙂 .

Ďakujem ešte raz, šaty zožali veľký úspech. Bola som veľmi spokojná s príjemným, profesionálnym prístupom, ale aj s výberom šiat aké v salóne máte. Krásne, moderné modely. Určite môžem len odporúčať všetkým budúcim nevestám 🙂 .

Lucia

Dobrý deň posielam pár foto v krásnych šatách z Vášho salóna. Som rada, že pri výbere šiat som objavila Váš salón. Máte nádherné modely a každá budúca nevesta si má z čoho vyberať 😉. Ďakujem za príjemný prístup a ochotu vo všetkom poradiť, aby som sa v šatách cítila ako pravá princezná ❤😍.

Megi

Dobrý deň, posielam zatiaľ len mobilové fotky z nášho dňa ❤ . Šatočky mali obrovský úspech, páčili sa aj ženíchovi a každému jednému hosťovi, tak ďakujem ešte raz 🙂

Margaréta

Dobrý večer, tak sľúbila som vám nejaké tie fotky zo svadby. Ďakujem vám ešte raz veľmi pekne, budem vás len odporúčať bola som maximálne spokojná ❤…nech sa vám darí.

Maťa K.

Krásny salón, obrovský výber šatočiek, určite si vyberie každá nevesta 🙂 príjemná atmosféra a veľmi milá a ochotná slečna, ktorá nám výber šatočiek spríjemnia 🙂 odporúčam každej neveste 🙂

Monika E. K.

Z celého srdiečka ďakujeme za úžasný prístup,nádherný salón príjemné prostredie,skvelú obsluhu a krásne šaty,ktoré sme vybrali. Radosť neskutočná,už sa tešíme na deň D.